Fly radar

W dzisiejszych czasach Fly Radar jest dostępny praktycznie dla każdego. Nie trzeba nigdzie dzwonić aby dowiedzieć się czy samolot się spóźnia i czy wszystko jest w porządku. Na fly radar informacje o samolotach są praktycznie na żywo, więc można śledzić lot na bierząco. 

Aby znaleźć samolot na mapie potrzebujemy tylko numer lotu lub lotniska z którego startuje i na którym ląduje. Po wpisaniu danych w fly radar lot zostanie nam pokazany na mapie. Dosteniemy wtedy takie informacje jak wysokość, prędkość, ale też możliwe spóźnienia oraz trasę przelotu.

śledzenie lotów samolotów

1. Wyszukaj opcje

Opcje do wyszukiwania lotów można znaleźć w górnym rogu mapy lotów. Wystarczy kliknąć na charakterystyczną dla wyszukiwania lupę.

skaner lotów

2. Wpisz numer lotu

Po tym jak otworzy nam się menu, zmieniamy opcję z "Flights" na "Advanced" i w okienko wpisujemy wcześniej przygotowany numer lotów, po czym klikamy "Search".

śledzenie lotów

3. Wybierz lot

W liście lotów wybieramy ​lot który chcemy obserwować. Samolot który jest w locie charakteryzuje napis "Live" na zielonym tle. Lot również możemy sprawdzić porównywując linie lotnicze, miejsce lub startu/lądowanie.

mapa lotów

4. Lot zostanie pokazany

Jeśli zrobiliśmy wszystko dobrze zostaniemy przeniesieni do wybranego lotu. Samolot pokaże nam się na radarze wraz z wszelkimi informacjami o locie.

Nie udało Ci się znaleźć lotu?

Sprawdź rozszerzoną instrukcję na naszej stronie

Fly radar po polsku

Fly radar to świetne narzędzie dla rozrywki lub profesjonalnego śledzenia samolotów. Na mapie nie tylko dostaniemy informacje gdzie są samoloty, ale również wiele danych o ich typie, technologii lub o samym locie. 

W internecie możemy znaleźć wiele różnych fly radar. Każdy pokazuje bardzo obszerne i ciekawe informacje. Niestety nie ma fly radar po polsku. Z tego powodu postanowiliśmy napisać instrukcje obsługi radarów po polsku. Można nie tylko dowiedzieć się co oznaczają poszczególne dane po polsku, ale też poznać wcześniej nieznane funkcje. 

Jak korzystać z fly radar po polsku?

fly radar po polskuRadar lotów jest narzędziem z którego korzystają dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie. Na samym początku widzimy mapę i bardzo dużo ikonek samolotów. Na niektórym fly radar po bokach mamy także różne funkcje. Co oferuje nam fly radar? Jak go używać i jakie funkcje są interesujące? Opowiemy po krótce!

Po pierwsze możemy wybrać samolot na mapie i dowiedzieć się o nim dosłownie wszystkiego! Od trasy lotów, prędkości, wysokości, czasów i miejsc lotnisk aż po modele, rejestracje, typy samolotów oraz jego linie lotnicze. Po kliknięciu w lot otworzy nam się po lewej stronie pasek z informacjami.

Możemy również wyszukać konkretnego samolotu. Fly radar daje nam możliwość szukania po numerze lotu, miejscu startu i lądowania lub lini lotniczych. Dodatkowo możemy filtrować sobie samoloty na mapie na przykład po wysokości lub konkretnym lotnisku. Niektóre wersje oferują również takie opcje jak widok z kokpitu lub pokazanie twojej lokalizacji na karcie.

Chcesz wiedzieć jak to działa? Pełną instrukcja fly radar po polsku możecie zobaczyć tutaj!

Fly radar24

Miliony zadowolonych użytkowników i do tego kilka tysięcy dziennie! Kto tak naprawdę używa aplikacji fly radar24, dlaczego jest ona taka popularna i do czego została stworzona?

Kto używa fly radar24 ?

Fly radar nie jest tylko aplikacją dla profesjonalistów. Mapa lotów oferuje nam bardzo wiele możliwości, o których możemy nawet nie wiedzieć. Obserwując samoloty na niebie możemy dowiedzieć się dokąd leci samolot który jest właśnie nad nami. Również przy odbiorze znajomego z lotniska możemy oszacować, o której możemy się go spodziewać. Lecz dla ludzi interesujących się lotnictwem fly radar to idealne narzędzie do rozwijania swojej pasji.

Zobacz co przelatuje ci nad głową!

fly radarWyobraźmy sobie ciepły letni dzień, bezchmurne niebo oraz prażące słońce. W powietrzu słychać śpiew ptaków i coś jeszcze… Tego charakterystycznego dźwięku nie da się pomylić z niczym innym, to samolot! Biała maszyna od której odbijają się promienie słońca w zenicie ciągnie za sobą smukłą smugę powietrza. 

W wtedy przychodzi moment rozmyśleń. Hmm, leci na wschód więc pewnie do warszawy, moskwy a może tokio? Chcesz dowiedzieć się skąd lub dokąd leci samolot? Nic prostszego! Sprawdź to na fly radar!

Z fly radar odbierzesz znajomych z lotniska

Kolejnym idealnym sposobem wykorzystania potencjału fly radar jest sprawdzenie trasy i czasu startu oraz lądowania samolotu. Zawsze gdy nasi znajomi są w podróży samolotem możemy poprosić ich o podanie nam numeru lotu. 

Tym sposobem możemy obserwować ich lot od samego startu do lądowania na fly radar24. Widzimy nie tylko dokładną pozycje samolotu na mapie, ale także różne inne informacje jak na przykład wysokość w danych momencie trasy. Najbardziej ciekawymi danymi radaru samolotów jest przebyta trasa lotu oraz jego zaplanowany kurs. 

Fly radar również podaje nam dokładny czas startu oraz przewidywany czas lądowania maszyny. W taki sposób możemy uwzględnić spóźnienia i odebrać znajomego z lotniska na czas

fly radar 24

Ciekawe funkcje Fly radar po polsku

Myślisz, że nie możesz zobaczyć swojej podróży samolotem bo będąc w środku nie miałeś internetu ? Jeszcze nie wszystko stracone. Fly radar oferuje również historie przebytych lotów. W łatwy sposób możesz sprawdzić czym były te piękne widoki które widziałeś z wysokości ponad 10 kilometrów!

Ale to nie wszystko! Obserwując samoloty na żywo możesz również wirtualnie podziwiać widoki z maszyny. Opcja Cockpit View wyświetla widok z kabiny pilota. Zobacz jak wyglądają miejsca w których nie byłeś z ogromnej wysokości. 

Więcej ciekawych opcji fly radar możemy zobaczyć tutaj.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,00 out of 5)

Loading…